Parafialny Klub Sportowy UNUM Babice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 112, wczoraj: 528
ogółem: 2 378 366

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Promyk Urzejowice
5:0
herb UNUM Babice
Promyk Urzejowice   UNUM Babice
Stadion w Urzejowicach

2020-09-05, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb UNUM Babice Informacje o kadrze UNUM Babice

1. Wiktor Gonet   
2. Jakub Gonet   
3. Piotr Staszkiewicz kapitan   
4. Paweł Szkółka   
5. Miłosz Opałka  zmiana 75" Robert Korytko   
6. Kamil Zioło  zmiana 52" Mateusz Pawłowski ??ta kartka   
7. Arkadiusz Pawłowski   
8. Marek Pawłowski   
9. Jakub Kurasz  zmiana 80" Dawid Krawiec   
10. Łukasz Pawłowski II   
11. Damian Sebzda  zmiana 52" Jakub Buchowski   

herb UNUM Babice Prezentacja graficzna składu drużyny UNUM Babice


Marek Pawłowski
Piotr Staszkiewicz
zmiana
Damian Sebzda
Jakub Buchowski
Jakub Gonet
zmiana
Jakub Kurasz
Dawid Krawiec
Arkadiusz Pawłowski
Łukasz Pawłowski II
zmiana
Miłosz Opałka
Robert Korytko
Paweł Szkółka
zmiana
Kamil Zioło
Mateusz Pawłowski
Wiktor Gonet

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

UNUM BabiceGorliczanka Gorliczyna
UNUM Babice   Gorliczanka Gorliczyna
2020-09-27, 13:00:00

Stadion w Babicach

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Iskra Cieszacin WielkiUNUM Babice
Iskra Cieszacin Wielki 0:3 UNUM Babice
2020-09-20, 16:00:00
Stadion w Cieszacinie Wielkim
    relacja »

Kalendarium

24

09-2020

czwartek

25

09-2020

piątek

26

09-2020

sobota

27

09-2020

niedziela

28

09-2020

pon.

29

09-2020

wtorek

30

09-2020

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Wisełka Siennów 3:1 GKS Majdan Sieniawski
Promyk Urzejowice 10:2 Zorza Jagiełła
Piast Nowosielce 2:1 Błękitni Wierzbna
Iskra Cieszacin Wielki 0:3 UNUM Babice
Alabaster Łopuszka Wielka 1:2 Gorliczanka Gorliczyna
Cresovia Krzeczowice 1:0 Błękitni Grzęska
Błyskawica Rożniatów 3:1 Błyskawica Rozbórz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
GKS Majdan Sieniawski - Błyskawica Rozbórz
Błękitni Grzęska - Błyskawica Rożniatów
Alabaster Łopuszka Wielka - Cresovia Krzeczowice
UNUM Babice - Gorliczanka Gorliczyna
Błękitni Wierzbna - Iskra Cieszacin Wielki
Zorza Jagiełła - Piast Nowosielce
Wisełka Siennów - Promyk Urzejowice

Wyszukiwarka