Parafialny Klub Sportowy UNUM Babice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 529
ogółem: 2 316 670

statystyki szczegółowe

Aktualności

"Z UNUM jestem związany emocjonalnie" - Arkadiusz Pawłowski...

  • autor: PKSUNUM2004, 2020-02-16 10:23
"Z UNUM jestem związany emocjonalnie" - Arkadiusz Pawłowski [zapowiedź]

Przerwa zimowa w rozgrywkach trwa w najlepsze. Kilka miesięcy bez oglądania ligowej piłki to dla wielu kibiców nie lada wyzwanie. Postanowiliśmy więc wykorzystać ten czas na przeprowadzenie rozmowy z piłkarzem PKS UNUM Babice - Arkadiuszem Pawłowskim. W opinii wielu kibiców, którzy śledzą losy żółto-biało-czerwonych, to w głównej mierze dzięki Arkowi nasza drużyna wciąż ma realne szanse na uniknięcie spadku do B Klasy.

Poruszyliśmy z naszym rozmówca najważniejsze kwestie dotyczące klubu i drużyny, podpytaliśmy o cele, ambicje i najbliższe plany Arka, zarówno te zawodowe jak i sportowe. Wiemy też jakiemu klubowi kibicuje i dlaczego nie jest to FC Barcelona. Dzisiaj prezentujemy krótką zapowiedź wywiadu z Arkadiuszem Pawłowskim. Pełny zapis rozmowy udostępnimy w kwietniu.

Więcej w rozwinięciu.

Na zdjęciu Arkadiusz Pawłowski.

- Identyfikujesz się z Realem Madryt. Skąd wzięła się sympatia do tego klubu?

- Mecze Realu oglądam od najmłodszych lat, sądzę, że pierwszy obejrzałem w wieku 9-10 lat. Jak to się zaczęło? Standardowo. Zobaczyłem w telewizji Królewskich, spodobała mi się ich gra, szczególnie Cristiano Ronaldo. To właśnie Portugalczyk wraz ze Zlatanem Ibrahimovic'em są moimi piłkarskimi idolami. Oglądam Real regularnie, kibicuję tej drużynie i nie wyobrażam sobie, aby uległo to zmianie.

- Jesteś wyróżniającą się postacią na boiskach przeworskiej A Klasy, strzelasz, asystujesz... a walczysz z drużyną o uniknięcie spadku. Jesteś motorem napędowym tej drużyny, a w opinii wielu kibiców najlepszym zawodnikiem w zespole, dlatego pojawia się pytanie, dlaczego Arkadiusz Pawłowski nie występuje na boiskach w wyższych ligach?

- Jestem związany emocjonalnie z tym klubem. Mam dobry kontakt z zawodnikami z którymi dzielę szatnię. Nie lubię zmieniać zbyt wielu rzeczy w swoim życiu. Atmosfera jest świetna, wypracowałem dobre relacje z chłopakami, dlatego nie mogę na nic narzekać. Pamiętam, jak kilka lat temu bardzo trudno było mi odejść na roczne wypożyczenie do przemyskiej Polonii. Teraz skupiam się na nauce i ukończeniu szkoły średniej, a jednoczesna gra w innym klubie niż UNUM byłaby trudna, żeby pogodzić te wszystkie kwestie.

- Kończysz w tym roku szkołę, piszesz maturę, zaczynasz nowy etap w swoim życiu. Sezon 2019/2020 będzie dla Ciebie ostatnim w żółto-biało-czerwonych barwach?

- Obecnie nie myślę nad zmianą klubu, chcę z kolegami utrzymać UNUM na poziomie A Klasy, bo ten klub na to zasługuje. Oczywiście nie ukrywam, że mam pewne oferty, które w najbliższej przyszłości mogą połączyć się z moimi planami. Nie wykluczam transferu, jednak o tym będę myślał po zakończeniu sezonu.

Pełny zapis rozmowy z Arkadiuszem Pawłowskim zaprezentujemy w kwietniu br.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [0]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNUM BabiceLeśnik Bircza
UNUM Babice 1:3 Leśnik Bircza
2020-03-08, 15:00:00
Stadion w Krasiczynie
     
mecz towarzyski

Kalendarium

06

07-2020

pon.

07

07-2020

wtorek

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Piast Nowosielce 1:1 Gacovia Gać
Błyskawica Rozbórz 0:0 UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice 4:2 Błyskawica Rożniatów
GKS Majdan Sieniawski 1:2 Wisełka Siennów
San Gorzyce 3:1 Huragan Gniewczyna
Promyk Urzejowice 5:1 Błękitni Grzęska
Gorliczanka Gorliczyna 1:2 Alabaster Łopuszka Wielka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyszukiwarka