Parafialny Klub Sportowy UNUM Babice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 225, wczoraj: 529
ogółem: 2 316 762

statystyki szczegółowe

Aktualności

Ferie Cup 2K20 - zgłoś swoją drużynę!

  • autor: PKSUNUM2004, 2020-01-21 21:15

Najlepszy turniej futsalu dla dzieci i młodzieży z gminy Krzywcza - Ferie Cup, odbędzie się w sobotę 8 lutego 2020 roku! 12 edycja zmagań sportowych tradycyjnie odbędzie się w hali sportowej w Krzywczy. Zaczynamy zapisy drużyn do turnieju, który został podzielony na cztery kategorie wiekowe: Orlik, Młodzik, Trampkarz i Junior. Ponadto czynimy starania, aby na parkiecie krzywieckiej hali sportowej zaprezentowali się samorządowcy z naszej gminy, reprezentacja rodziców Akademii Piłkarskiej UNUM, a mecz pokazowy rozegrali zawodnicy drużyny seniorów UNUM Babice, podzieleni na reprezentantów z parafii Babice i Krzywcza.

Ferie Cup to jedyny cykliczny turniej futsalu w naszej gminie, który zainaugurował w 2009 roku z inicjatywy kibiców UNUM Babice.

Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy do wtorku 4. lutego br. Terminarz meczów turnieju opublikujemy w naszym serwisie w czwartek 6. lutego br.

Więcej informacji w rozwinięciu.

Rozgrywki odbędą się w 4 kategoriach wiekowych:

- kategoria ORLIK, w której udział wezmą osoby uczęszczające do szkół podstawowych (klasy I-III). W meczach w kategorii Orlik na parkiecie będzie występować jednocześnie 5 graczy (bramkarz + 4 w polu). 

- kategoria MŁODZIK, w której udział wezmą osoby uczęszczające do szkół podstawowych (klasy IV-VI). W meczach w kategorii Młodzik na parkiecie będzie występować jednocześnie 5 graczy (bramkarz + 4 w polu). 

- kategoria TRAMPKARZ, w której udział wezmą osoby uczęszczające do szkół podstawowych (klasy VII-VIII). W meczach w kategorii Trampkarz na parkiecie będzie występować jednocześnie 4 graczy (bramkarz + 3 w polu). 

- kategoria JUNIOR, w której udział wezmą osoby uczęszczające do szkół średnich (klasy I-II). W meczach w kategorii Junior na parkiecie będzie występować jednocześnie 4 graczy (bramkarz + 3 w polu). W tej kategorii obowiązuje limit: maksymalnie dwie osoby z rocznika 2002 mogą występować w trakcie meczu.

UWAGA! Kadra każdej drużyny w kategorii ORLIK I MŁODZIK musi składać się z przynajmniej 6 zawodników. Kadry drużyn w kategorii TRAMPKARZ I JUNIOR muszą się składać z przynajmniej 5 zawodników!

ZGŁOSZENIA DRUŻYN

Drużyny do turnieju zgłasza tylko i wyłącznie osoba pełnoletnia, która jest opiekunem/trenerem danej drużyny, za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajduje się do pobrania poniżej

Ferie Cup 2K20 - formularze zgłoszeniowe.doc

Wypełniony formularz należy odesłać na e-mail: pksunum@o2.pl wpisując w tytule wiadomości: Ferie Cup 2K20 lub wydrukować, wypełnić ręcznie i przekazać trenerowi na treningu Akademii Piłkarskiej UNUM. Podanie numeru PESEL jest obowiązkowe celem ubezpieczenia każdego z zawodników!

Na każde zgłoszenie e-mailowe będziemy odpisywać, w celu potwierdzenia bądź odrzucenia udziału w turnieju. Dlatego, aby być pewnym, że wasza drużyna weźmie udział w turnieju, czekajcie na naszą pozytywną odpowiedź.

OBOWIĄZKI DRUŻYN

Każda drużyna występująca w kategorii ORLIK, MŁODZIK, TRAMPKARZ oraz JUNIOR MUSI POSIADAĆ PEŁNOLETNIEGO OPIEKUNA. Dodatkowo KAŻDY NIEPEŁNOLETNI ZAWODNIK występujący w turnieju musi przed rozpoczęciem rozgrywek, tj. w dniu 8 lutego br., przedłożyć na ręce organizatorów KOMPLET DEKLARACJI ZGÓD NA UCZESTNICTWO W FERIE CUP 2K20 podpisanych przez RODZICA lub PRAWNEGO OPIEKUNA. Wszystkie zgody w jednym dokumencie do pobrania poniżej

Ferie Cup 2K20 - deklaracje zgód rodziców/opiekunów prawnych.doc

Każdy z zawodników biorących udział w turnieju, w dniu zawodów, musi posiadać ważną legitymację szkolną, w celu zweryfikowania danych osobowych oraz wieku. Osoba, którą nie będzie posiadała tego dokumentu może zostać wykluczona z turnieju przez organizatora.

W celu uniknięcia zamieszania organizacyjnego z góry zaznaczamy, że wszystkie pisemne deklaracje od zawodników będziemy zbierać tuż po wejściu do hali sportowej. Terminarz meczów będzie dostępny w korytarzu hali sportowej na parterze.

PRZEPISY GRY

Organizator przyjmuje przepisy gry zatwierdzone przez Polski Związek Piłki Nożnej - Komisję ds. Futsalu.

W trakcie meczu czas zatrzymywany jest w następujących sytuacjach:

- wykopnięcie piłki na trybuny lub na korytarz

- przedłużany w czasie przez zawodnika rzut karny, rzut wolny lub rzut rożny

- opóźnianie wybicia piłki przez bramkarza

- kontuzja zawodnika na placu gry

- na prośbę sędziego zawodów

Na co szczególnie trzeba zwrócić uwagę w trakcie meczów?

- słowna obraza sędziego lub rywala, brutalny faul, użycie wulgaryzmów, zagranie piłki ręką, gra na tzw. "czas" - takie zachowania będą karane żółtą kartką lub dwuminutową karą indywidualną

- warunkiem otrzymania czerwonej kartki, która wyklucza zawodnika z udziału w całym meczu jest naruszenie nietykalności cielesnej sędziego lub rywala, szczególnie brutalny faul, brutalne wejście wślizgiem lub umyślne zagranie piłki ręką zmierzającej do pustej bramki.

- w przypadku otrzymania drugiej żółtej kartki lub bezpośredniej czerwonej, zawodnik opuszcza boisko i siada na ławce kar do końca meczu.

- NAJWAŻNIEJSZE: Absolutnie zabrania się gry wślizgiem. Dotyczy to zarówno zawodników z pola jak i bramkarzy. Każdy wślizg będzie odgwizdany przez arbitra na korzyść drużyny przeciwnej, która zyska rzut wolny.

Porządek w szatniach i na trybunach!

Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie obiektu sportowego (m.in w szatniach). W szatniach, toaletach, korytarzach pozostawiamy po sobie porządek. Zabrania się spożywania napojów alkoholowych, palenia tytoniu oraz przyjmowania środków odurzających lub innych podobnie działających substancji zabronionych przez polskie prawo na terenie całej hali sportowej.

Wszyscy uczestnicy Ferie Cup 2020 w kategorii ORLIK, MŁODZIK, TRAMPKARZ oraz JUNIOR muszą być zameldowani na terenie gminy Krzywcza. W przypadku stwierdzenia uczestnictwa w danym meczu osoby nieuprawnionej do gry (zameldowanej poza gminą Krzywcza, grającej na inne dane osobowe, urodzonej w innym roku niż odnotowanym w formularzu zgłoszeniowym lub odbywającej karę 2 minut) orzeka się walkower dla przeciwników, a piłkarz jest zdyskwalifikowany na okres całego turnieju.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [0]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNUM BabiceLeśnik Bircza
UNUM Babice 1:3 Leśnik Bircza
2020-03-08, 15:00:00
Stadion w Krasiczynie
     
mecz towarzyski

Kalendarium

06

07-2020

pon.

07

07-2020

wtorek

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Piast Nowosielce 1:1 Gacovia Gać
Błyskawica Rozbórz 0:0 UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice 4:2 Błyskawica Rożniatów
GKS Majdan Sieniawski 1:2 Wisełka Siennów
San Gorzyce 3:1 Huragan Gniewczyna
Promyk Urzejowice 5:1 Błękitni Grzęska
Gorliczanka Gorliczyna 1:2 Alabaster Łopuszka Wielka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyszukiwarka