Wspieraj UNUM Babice

Masz firmę w gminie Krzywcza lub w okolicy albo chcesz zareklamować dowolny produkt lub usługę? Szukasz nowych klientów? Zachęcamy do skorzystania z oferty reklamowej w Niezależnym Serwisie Informacyjnym Kibiców PKS UNUM Babice - www.pksunum.futbolowo.pl

Notujemy każdego dnia od kilku do kilkunastu tysięcy odsłon (rekord 20 tys.). Miesięczna liczba odsłon oscyluje w granicach kilkuset tysięcy (rekord 621 tys.). Wszystkie nasze statystyki są do wglądu zainteresowanych osób.

Taka liczba odbiorców gwarantuje twojej reklamie pełny sukces. Jesteś zainteresowany? Napisz do nas na e-mail: pksunum@o2.pl lub zadzwoń pod nr tel. 503-350-297. Z każdym klientem indywidualnie ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące okresu emisji reklamy, miejsca w którym ona się znajdzie oraz ceny.

Świadczymy także profesjonalne usługi graficzne. Zaprojektujemy dla Ciebie twoją reklamę, według ściśle określonych wytycznych i znajdzie się ona w dowolnie wskazanym miejscu na stronie.

Zachęcamy również do skorzystania z poniższej oferty sponsorskiej.

Realizacja naszego programu sponsorskiego obejmuje następujące obszary:

- powierzchnia reklamowa na stadionie w Babicach lub w atrakcyjnym miejscu przy drodze wojewódzkiej nr 884 łączącą Przemyśl, Dynów i Domaradz.

- odzież sportowa czyli reklama na strojach, tj, koszulkach, spodenkach, dresach

- świadczenia internetowe: reklama na stronie nieoficjalnej - www.pksunum.futbolowo.pl oraz social media.

Przedstawicieli firm oraz osoby zainteresowane szczegółową ofertą sponsorską oraz szeroko pojętą współpracą z PKS UNUM Babice lub Niezależnym Serwisem Informacyjnym Kibiców PKS UNUM Babice prosimy o kontakt:

e-mail: pksunum@o2.pl lub pod nr tel: 503-350-297

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNUM BabiceLeśnik Bircza
UNUM Babice 1:3 Leśnik Bircza