Parafialny Klub Sportowy UNUM Babice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 221, wczoraj: 529
ogółem: 2 316 758

statystyki szczegółowe

Liczba występów

W dotychczasowej historii PKS UNUM Babice, począwszy od 19. lipca 2004 roku do chwili obecnej (4.08.2018), w meczach ligowych drużyny seniorów wystąpiło łącznie 120 zawodników (119 Polaków i 1 Ukrainiec). Poniżej znajduje się pełna lista piłkarzy, którzy reprezentowali klub (pogrubioną czcionką oznaczeni zostali piłkarze w kadrze na sezon 2017/2018):

1. Maciej Chruścicki - 211.

2. Jacek Karnas - 201. meczów

3. Mateusz Pawłowski - 152.

4. Marek Pawłowski - 150.

5. ks. Stanisław Siuzdak - 141.

6. Piotr Korytko - 131.

7. Ireneusz Ślączka - 128.

8. Bartłomiej Staszkiewicz - 126.

9. Łukasz Banaś - 117.

10. Paweł Jureczko - 116.

11. Mateusz Chruścicki - 114.

12. Piotr Staszkiewicz - 103. 

13. Mateusz Adam Pawłowski - 97.

14. Tomasz Łybacki - 90.

15. Jakub Urban - 89.

16. Łukasz Ziemiański - 87

Tomasz Ślimak - 87.

18. Łukasz Pawłowski - 81.

Krzysztof Wanat - 81.

20. Dominik Opałka - 72.

21. Łukasz Zawadzki - 71.

22. Konrad Beń - 70.

23. Marcin Błoński - 67.

24. Marcin Sobol - 65.

25. Adrian Pilch - 61.

26. Michał Sycz - 60.

Mateusz Koczenasz - 60.

Kamil Gniwek - 60.

29. Marcin Wróbel - 58.

Paweł Ziemiański - 58.

31. Arkadiusz Pawłowski - 54.

32. Jakub Sobol - 53.

33. Paweł Zawadzki - 52.

34. Damian Sebzda - 50.

Artur Chochrek - 50.

Czesław Palczak - 50.

37. Robert Bednarczyk - 49.

38. Mateusz Staszkiewicz - 48.

39. Łukasz Pawłowski II - 47.

40. Filip Chruścicki - 45.

41. Jakub Kurasz - 44.

42. Damian Mazur - 41.

Maciej Kamiński - 41.

44. Łukasz Serwin - 39.

45. Sławomir Jakubowski - 38.

46. Marek Sowa - 34.

47. Piotr Kupczak - 33.

48. Łukasz Garlak - 29.

49. Marcin Kurasz (obrońca) - 26.

50. Janusz Borek - 23.

Krystian Linda - 23.

52. Kamil Pasierb - 22.

53. Michał Sowa - 20.

Tomasz Ziemiański - 20.

55. Maciej Sochacki - 18.

Marcin Majda - 18.

Marcin Małachowski - 18.

Robert Czuryk - 18.

Radosław Kurasz - 18

60. Jakub Ślimak - 17.

Mariusz Opałka - 17.

62. Wojciech Mazur - 16.

Maciej Kowal - 16.

Piotr Hyża - 16.

65. Tomasz Hadam - 15.

Jacek Lewandowski - 15.

Witalij Majewski - 15.
Paweł Krzywiński - 15.

69. Jakub Gonet - 14.

70. Łukasz Gaweł - 13.

71. Yurii Horovatiuk (Ukraina) - 12.

Jarosław Lewandowski - 12.
Tomasz Jawniak - 12.
Grzegorz Stępień - 12.
Łukasz Kucab - 12.

76. Krystian Bielec - 11.

Adam Bucyk - 11.
Robert Serwin - 11.
Krystian Konieczny - 11

80. Grzegorz Liszka - 9

Piotr Wanat - 9.

82. Andrzej Cempura - 8.
Jarosław Gawłowski - 8.
Przemysław Małachowski - 8.
Michał Wojtowicz - 8

86. Grzegorz Wiglusz - 7

Grzegorz Fudali - 7.

88. Kamil Sowa - 6.

Waldemar Ścibor - 6.
Łukasz Pękalski - 6.

91. Robert Kuzak - 5.

Kamil Sapa - 5.

Tomasz Ciołek - 5.

Sebastian Burchała - 5.

95. Marcin Kurasz (bramkarz) - 4.

Grzegorz Ochyra - 4.

Patryk Kos - 4.
Robert Blama - 4.
Arkadiusz Kamiński - 4.
Dominik Ogrodnik - 4.

101. Sławomir Piekarz - 3.

Adam Hyża - 3.

Bartosz Szuban - 3.

Andrzej Osypanka - 3.
Grzegorz Hajnold - 3.

106. Mirosław Karbowniczyn - 2.

Patryk Ochyra - 2.

Paweł Bobola - 2.
Grzegorz Bajda - 2.
Marek Gonet - 2.
Piotr Fudali - 2.

112. Paweł Dzidek - 1.

Maciej Łowisz - 1

Andrzej Pilch - 1.

Szczepan Sawicki  1.
Łukasz Pindaczek  1.
Łukasz Polak  1.
Dariusz Pasternak  1.
Paweł Staszkiewicz  1.
Bartłomiej Gałuszka - 1

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNUM BabiceLeśnik Bircza
UNUM Babice 1:3 Leśnik Bircza
2020-03-08, 15:00:00
Stadion w Krasiczynie
     
mecz towarzyski

Kalendarium

06

07-2020

pon.

07

07-2020

wtorek

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Piast Nowosielce 1:1 Gacovia Gać
Błyskawica Rozbórz 0:0 UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice 4:2 Błyskawica Rożniatów
GKS Majdan Sieniawski 1:2 Wisełka Siennów
San Gorzyce 3:1 Huragan Gniewczyna
Promyk Urzejowice 5:1 Błękitni Grzęska
Gorliczanka Gorliczyna 1:2 Alabaster Łopuszka Wielka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyszukiwarka