Parafialny Klub Sportowy UNUM Babice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 191, wczoraj: 452
ogółem: 2 375 975

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-08-08 Iskra Cieszacin Wielki 1:2 Gorliczanka Gorliczyna zobacz ›
2020-08-09 UNUM Babice 1:0 GKS Majdan Sieniawski relacja ›
2020-08-09 Błękitni Wierzbna 2:4 Alabaster Łopuszka Wielka zobacz ›
2020-08-09 Zorza Jagiełła 0:3 Błękitni Grzęska relacja ›
2020-08-09 Wisełka Siennów 5:2 Błyskawica Rozbórz zobacz ›
2020-08-09 Piast Nowosielce 0:3 Cresovia Krzeczowice zobacz ›
2020-11-08 Promyk Urzejowice Błyskawica Rożniatów 14:00
2020-08-15 Cresovia Krzeczowice 3:2 Iskra Cieszacin Wielki zobacz ›
2020-08-15 Alabaster Łopuszka Wielka 3:0 Zorza Jagiełła zobacz ›
2020-08-16 GKS Majdan Sieniawski 1:1 Gorliczanka Gorliczyna zobacz ›
2020-08-16 Błyskawica Rożniatów 2:3 Piast Nowosielce zobacz ›
2020-08-16 Błyskawica Rozbórz 0:6 Promyk Urzejowice zobacz ›
2020-08-16 Błękitni Grzęska 3:4 Wisełka Siennów zobacz ›
2020-08-16 UNUM Babice 0:0 Błękitni Wierzbna zobacz ›
2020-08-22 Błękitni Wierzbna 1:1 GKS Majdan Sieniawski zobacz ›
2020-08-22 Zorza Jagiełła 1:2 UNUM Babice zobacz ›
2020-08-23 Wisełka Siennów 1:4 Alabaster Łopuszka Wielka zobacz ›
2020-08-23 Promyk Urzejowice 3:0 Błękitni Grzęska zobacz ›
2020-08-23 Piast Nowosielce 0:2 Błyskawica Rozbórz zobacz ›
2020-08-23 Iskra Cieszacin Wielki 2:3 Błyskawica Rożniatów zobacz ›
2020-08-23 Cresovia Krzeczowice 4:4 Gorliczanka Gorliczyna zobacz ›
2020-08-29 Błękitni Grzęska 2:3 Piast Nowosielce zobacz ›
2020-08-29 Błękitni Wierzbna 1:1 Zorza Jagiełła zobacz ›
2020-08-30 GKS Majdan Sieniawski 0:0 Cresovia Krzeczowice zobacz ›
2020-08-30 Błyskawica Rożniatów 2:1 Gorliczanka Gorliczyna zobacz ›
2020-08-30 Błyskawica Rozbórz 3:0 Iskra Cieszacin Wielki zobacz ›
2020-08-30 Alabaster Łopuszka Wielka 1:0 Promyk Urzejowice zobacz ›
2020-08-30 UNUM Babice 2:2 Wisełka Siennów relacja ›
2020-09-05 Zorza Jagiełła 1:0 GKS Majdan Sieniawski zobacz ›
2020-09-05 Promyk Urzejowice 5:0 UNUM Babice zobacz ›
2020-09-05 Cresovia Krzeczowice 0:2 Błyskawica Rożniatów zobacz ›
2020-09-06 Wisełka Siennów Błękitni Wierzbna 16:00
2020-09-06 Piast Nowosielce Alabaster Łopuszka Wielka 16:00
2020-09-06 Iskra Cieszacin Wielki Błękitni Grzęska 16:00
2020-09-06 Błyskawica Rozbórz Gorliczanka Gorliczyna 16:00
2020-09-12 Błękitni Grzęska Gorliczanka Gorliczyna 15:00
2020-09-12 Alabaster Łopuszka Wielka Iskra Cieszacin Wielki 16:00
2020-09-12 Zorza Jagiełła Wisełka Siennów 16:00
2020-09-13 GKS Majdan Sieniawski Błyskawica Rożniatów 16:00
2020-09-13 Błyskawica Rozbórz Cresovia Krzeczowice 16:00
2020-09-13 UNUM Babice Piast Nowosielce 13:00
2020-09-13 Błękitni Wierzbna Promyk Urzejowice 16:00
2020-09-19 Promyk Urzejowice Zorza Jagiełła 16:00
2020-09-20 Wisełka Siennów GKS Majdan Sieniawski 16:00
2020-09-20 Piast Nowosielce Błękitni Wierzbna 16:00
2020-09-20 Iskra Cieszacin Wielki UNUM Babice 16:00
2020-09-20 Gorliczanka Gorliczyna Alabaster Łopuszka Wielka 16:00
2020-09-20 Cresovia Krzeczowice Błękitni Grzęska 16:00
2020-09-20 Błyskawica Rożniatów Błyskawica Rozbórz 16:00
2020-09-26 Zorza Jagiełła Piast Nowosielce 16:00
2020-09-27 GKS Majdan Sieniawski Błyskawica Rozbórz 16:00
2020-09-27 Błękitni Grzęska Błyskawica Rożniatów 16:00
2020-09-27 Alabaster Łopuszka Wielka Cresovia Krzeczowice 16:00
2020-09-27 UNUM Babice Gorliczanka Gorliczyna 13:00
2020-09-27 Błękitni Wierzbna Iskra Cieszacin Wielki 16:00
2020-09-27 Wisełka Siennów Promyk Urzejowice 16:00
2020-10-03 Piast Nowosielce Wisełka Siennów 15:00
2020-10-03 Iskra Cieszacin Wielki Zorza Jagiełła 15:30
2020-10-04 Promyk Urzejowice GKS Majdan Sieniawski 15:00
2020-10-04 Gorliczanka Gorliczyna Błękitni Wierzbna 15:00
2020-10-04 Cresovia Krzeczowice UNUM Babice 15:00
2020-10-04 Błyskawica Rożniatów Alabaster Łopuszka Wielka 15:00
2020-10-04 Błyskawica Rozbórz Błękitni Grzęska 15:00
10  2020-10-10 Zorza Jagiełła Gorliczanka Gorliczyna 15:00
10  2020-10-11 GKS Majdan Sieniawski Błękitni Grzęska 15:00
10  2020-10-11 Alabaster Łopuszka Wielka Błyskawica Rozbórz 15:00
10  2020-10-11 UNUM Babice Błyskawica Rożniatów 15:00
10  2020-10-11 Błękitni Wierzbna Cresovia Krzeczowice 15:00
10  2020-10-11 Wisełka Siennów Iskra Cieszacin Wielki 15:00
10  2020-10-11 Promyk Urzejowice Piast Nowosielce 15:00
11  2020-10-18 Piast Nowosielce GKS Majdan Sieniawski 15:00
11  2020-10-18 Iskra Cieszacin Wielki Promyk Urzejowice 15:00
11  2020-10-18 Gorliczanka Gorliczyna Wisełka Siennów 15:00
11  2020-10-18 Cresovia Krzeczowice Zorza Jagiełła 15:00
11  2020-10-18 Błyskawica Rożniatów Błękitni Wierzbna 15:00
11  2020-10-18 Błyskawica Rozbórz UNUM Babice 15:00
11  2020-10-18 Błękitni Grzęska Alabaster Łopuszka Wielka 15:00
12  2020-10-24 Zorza Jagiełła Błyskawica Rożniatów 14:00
12  2020-10-25 GKS Majdan Sieniawski Alabaster Łopuszka Wielka 14:00
12  2020-10-25 UNUM Babice Błękitni Grzęska 14:00
12  2020-10-25 Błękitni Wierzbna Błyskawica Rozbórz 14:00
12  2020-10-25 Wisełka Siennów Cresovia Krzeczowice 14:00
12  2020-10-25 Promyk Urzejowice Gorliczanka Gorliczyna 14:00
12  2020-10-25 Piast Nowosielce Iskra Cieszacin Wielki 14:00
13  2020-10-31 Iskra Cieszacin Wielki GKS Majdan Sieniawski 14:00
13  2020-10-31 Gorliczanka Gorliczyna Piast Nowosielce 14:00
13  2020-10-31 Cresovia Krzeczowice Promyk Urzejowice 14:00
13  2020-10-31 Błyskawica Rożniatów Wisełka Siennów 14:00
13  2020-10-31 Błyskawica Rozbórz Zorza Jagiełła 14:00
13  2020-10-31 Błękitni Grzęska Błękitni Wierzbna 14:00
13  2020-10-31 Alabaster Łopuszka Wielka UNUM Babice 14:00

Najbliższe spotkanie

Iskra Cieszacin WielkiUNUM Babice
Iskra Cieszacin Wielki   UNUM Babice
2020-09-20, 16:00:00

Stadion w Cieszacinie Wielkim

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Promyk UrzejowiceUNUM Babice
Promyk Urzejowice 5:0 UNUM Babice
2020-09-05, 16:00:00
Stadion w Urzejowicach
     

Kalendarium

19

09-2020

sobota

20

09-2020

niedziela

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

25

09-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Zorza Jagiełła 1:0 GKS Majdan Sieniawski
Wisełka Siennów Błękitni Wierzbna
Promyk Urzejowice 5:0 UNUM Babice
Piast Nowosielce Alabaster Łopuszka Wielka
Iskra Cieszacin Wielki Błękitni Grzęska
Cresovia Krzeczowice 0:2 Błyskawica Rożniatów
Błyskawica Rozbórz Gorliczanka Gorliczyna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
GKS Majdan Sieniawski - Błyskawica Rożniatów
Błyskawica Rozbórz - Cresovia Krzeczowice
Błękitni Grzęska - Gorliczanka Gorliczyna
Alabaster Łopuszka Wielka - Iskra Cieszacin Wielki
UNUM Babice - Piast Nowosielce
Błękitni Wierzbna - Promyk Urzejowice
Zorza Jagiełła - Wisełka Siennów

Wyszukiwarka